|  | 

Model pajęczyny

Ekonomia behawioralna praca magisterska

Ekonomia behawioralna praca magisterska
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Ekonomia globalna – ciekawy kierunek studiów

Zbliża się czas matur oraz podjęcia decyzji, na jakie studia aplikować. Wybór jest naprawdę ogromny, a uczelnie prześcigają się w oferowaniu kandydatom coraz ciekawszych propozycji. Jednym z bardziej interesujących kierunków w Polsce jest ekonomia globalna.

Na tym kierunku studenci otrzymują solidną dawkę ogólnej wiedzy ekonomicznej. Zajmują się także procesami transformacji gospodarczej, integracją gospodarczą, rynkami gospodarczymi poszczególnych regionów świata czy zarządzaniem przedsiębiorstwami. Przyszły absolwent dowie się, jak zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w przedsiębiorstwach, jednostkach administracji samorządowej czy też w instytucjach finansowych.

Jeżeli Twoje zainteresowania obracają się w okół ekonomii, gospodarki, biznesu, geografii czy nauk społecznych, geografia globalna jest kierunkiem, który z pewnością warto w Twoim przypadku rozważyć. Być może właśnie nabyte tam umiejętności wskażą Ci dalszą życiową drogę i ścieżkę kariery zawodowej, w której osiągniesz sukces.

Ciekawe artykuły o finansach:

ekonomia-behawioralna-praca-magisterska

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Pośrednik ubezpieczeniowy i finansowy

    Pośrednik ubezpieczeniowy i finansowy

    Pośrednik ubezpieczeniowy i finansowy Na rynku finansowym bardzo popularnym zawodem jest pośrednik przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Taka osoba działa w imieniu konkretnej firmy ubezpieczeniowej i nakłania klientów do zawarcia określonego pakietu ubezpieczeniowego. W dużych miastach częściej udajemy się do siedziby danego ubezpieczyciela i tam załatwiamy wszystkie potrzebne nam dokumenty i podpisujemy ostateczną umowę. Jednak w

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.