|  | 

Model pajęczyny mikroekonomia

Pożyczka

Pożyczka
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Pożyczka

W dobie rozwijającego się Internetu wiele spraw załatwiamy właśnie drogą elektroniczną. Dzięki czemu wiele ważnych spraw możemy załatwić w ten sam dzień bez wychodzenia z domu czy też bez brania koniecznego wolnego z dnia w pracy. By sprostać wymaganiom wielu ludziom obecnie także i kredyt możemy wziąć przez Internet. Nie jest to kredyt bankowy ale udzielany w firmach poza bankowych. Plusem takich pożyczek jest także to, że nie wymaga się od nas wielu dokumentów. Firmy udzielające takich kredytów nie oferuje aż takich dużych kwot. Osoby, które chcą dostać szybko kredyt przez Internet muszą liczyć się z tym, że maksymalna kwota o jaką mogą się ubiegać wynosi 1000 zł. Oczywiście można starać się o większe kwoty jednak i wówczas trzeba nastawić się na przedstawienie wielu niezbędnych dokumentów. Ogólnie rynek się zmienia i obecnie coraz więcej firm udziela coraz wyższych pożyczek, ma to swoje plusy i minusy, niewątpliwie plusem jest to że łatwiej je dostać, minusem są dość duże koszty, które są odczuwalne.

Ciekawe artykuły o finansach:

pozyczka

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Tematy prac magisterskich ekonomia menedżerska

    Tematy prac magisterskich ekonomia menedżerska

    Ekonomia globalna Ekonomia posiada bardzo szeroką definicję. Swoim zagadnieniem obejmuje badanie przedmiotów gospodarczych w zakresie wykorzystania ograniczonych zasobów w sferze produkcji, konsumpcji i wymiany. Nauki ekonomii dzielimy na: ekonomie globalną, makroekonomie, mezoekonomie oraz mikroekonomie. Ekonomia globalna zajmuje się przepływem kapitału międzynarodowego. Za kapitał międzynarodowy uważamy wszystkie transakcje kapitałowe dokonane pomiędzy podmiotami gospodarczymi, zarówno te krajowe

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.